Kub 800 Puffs Disposable E Cig
1.Nrog lub roj teeb muaj zog 550mAh, cov khoom siv zoo nkauj no tuaj yeem ua rau koj nyiam vape.
2.Tab sis tsis txhob cia nws qhov loj me me dag koj - D18 ntim cov punch nrog nws cov khoom ua kom zoo thiab txaus siab.
Hauj lwm lawm
Vape mini hluav taws xob luam yeeb
Puas yog koj tab tom nrhiav txoj hauv kev yooj yim thiab yooj yim kom txaus siab rau koj qhov kev paub txog vaping? D18 pov tseg e-luam yeeb yog qhov kev xaiv zoo tshaj rau koj!
Cov cuab yeej stylish no zoo meej rau kev siv ntawm kev mus, thiab nws cov qauv tsim sleek haum yooj yim rau hauv koj lub hnab ris lossis hnab nyiaj.
Tab sis tsis txhob dag los ntawm nws qhov loj me. Lub D18 muaj lub zog 550mAh roj teeb uas siv tau ntev thiab siv tau yooj yim kiag li.
R77 yog tus nqi pheej yig, zoo nkauj, thiab kev xaiv zoo rau kev siv.
Yog li tiv tauj peb tam sim no kom paub txog D18 ua ke.
Nws cov ntsiab lus yog raws li nram no:
| Nicotine ntsev | 2% Nicotine ntsev |
| Ua kua | 3ml e ua |
| Puffs | 800 Puffs rau ib lub cuab yeej |
| Hloov | Cua ntws tswj |
| Roj teeb | Integrated 550mAh roj teeb |
| G.W | 28kg ua |
| Nplaim | 10 Flavors tuaj yeem xaiv |
| Khoom plig lub thawv | 10 pcs hauv ib lub thawv khoom plig |
| Thawv | 400 pcs hauv ib lub thawv |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Cov lus nug:
1.Dab tsi yog lwm txoj hauv kev vaping?
Ib qho kev siv vape zoo tshaj plaws yog kev sivnicotine thaj ua rau thaj los yog cov pos hniav. Cov khoom no yog tsim los xa cov tshuaj nicotine tswj rau lub cev, pab tiv thaiv kev ntshaw thiab tshem tawm cov tsos mob.
2. Yuav ua li cas rau koj lub cev thaum koj tso tseg vaping?
Nicotine Tshem Tawm Cov tsos mob
Cov kev mob tshwm sim ntawm kev tshem tawm nicotine tuaj yeem ua rau tsis xis nyob thiab tuaj yeem ua rau muaj kev xav rau nicotine. Cov tsos mob tshwm sim ntawm nicotine tshem tawm muaj xws li:Xav tias chim siab, tsis xis nyob, los yog jittery. Txhob tu siab os.
3.Puas muaj ntuj vape?
All-natural vapes, ntawm qhov tod tes, nyiam siv cov khoom xyaw ntuj nkaus xwb, xws li paj thiab txiv hmab txiv ntoo rho tawm los tsim kom muaj kev txaus siab thiab txaus siab rau kev vaping. Lwm qhov zoo dua ntawm txhua qhov ntuj vapes yog tias lawv feem ntau muab ntau hom kev sib txawv ntawm qhov tsw thiab kev paub dhau los.
FAQ
Q: Koj puas yog tuam txhab lag luam lossis chaw tsim khoom?
A: Peb yog cov chaw tsim khoom ntawm cov luam yeeb, vam tias yuav ua lag luam nrog koj! Ua tsaug!
Q: Koj cov nqe lus them nqi yog dab tsi?
A: Peb feem ntau lees txais kev them nyiaj los ntawm T / T lossis L / C. Them 50% ua ntej, peb yuav pib ntau lawm, tom qab them qhov nyiaj tshuav, peb yuav nkoj.
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li














