OEM ODM Disposable Vape 3000 Puffs E Cigarette Lag luam wholesale
1. Cov luam yeeb C010 pov tseg tau txais lub teeb yuag, stylish thiab compact tsim.
2. Lub C010 cov luam yeeb siv hluav taws xob pov tseg muaj 10 yam khoom nrov thiab txhawb kev cai flavors.
3. Cov luam yeeb C010 uas siv tau yog li 3,000 puffs.
Hauj lwm lawm
IAS Vape Pen
Lub C010 ntseeg tau thiab tuaj yeem ua tau raws li koj qhov kev xav tau vaping.
C010 muaj nyob rau hauv ntau yam flavors, xws li strawberry, haus luam yeeb, txiv hmab txiv ntoo, pineapple, txiv nkhaus taw, thiab txiv tsawb.
Lub C010 muaj ib qho kev sib xyaw mesh coil uas muab qhov tshwj xeeb tsw thiab saj.
Nrog 8 ml ntawm e-kua, ib C010 tuaj yeem muab tau txog 3000 puffs.
Lub compact loj ntawm C010 yog ib qho yooj yim mus use thiab nqa.
Nws cov ntsiab lus yog raws li nram no:
| Nicotine ntsev | 2% Nicotine ntsev |
| Ua kua | 8ml ua e |
| Puffs | 3000 puffs rau ib qho khoom siv |
| Hloov | Cua ntws tswj |
| Roj teeb | Roj teeb muaj peev xwm 650mAH |
| Flavors | 10 flavors yog availbl |
| Khoom plig lub thawv | 10 pcs hauv ib lub thawv khoom plig |
| Thawv | 400 pcs hauv ib lub thawv |
| G.W | 1 8kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Cov lus nug:
1.Kuv yuav ntxuav kuv lub ntsws li cas tom qab vaping?
Lub ntsws yog lub cev ntxuav tus kheej uas yuav pib kho lawv tus kheej thaum lawv tsis raug cov pa phem ntxiv lawm. Txoj hauv kev zoo tshaj los xyuas kom koj lub ntsws noj qab nyob zoo yog los ntawmzam cov co toxins xws li luam yeeb, vaping thiab pa phem, nrog rau kev tawm dag zog thiab noj zaub mov kom zoo.
2.Cov tsos mob ntawm vaping ntau dhau yog dab tsi?
EVALI tuaj yeem ua rau cov tsos mob hauv qab no:
Ua tsis taus pa.
hnoos.
Mob hauv siab.
Ua npaws thiab txias.
Mob plab, xeev siab, ntuav, thiab mob plab.
Lub plawv dhia ceev.
Ua pa nrawm thiab ntiav.
3.Yuav ua li cas kom tshem tau tar hauv ntsws?
Tam sim no tsis muaj tshuaj lossis kev kho mob tshwj xeeb kom tshem tawm lub ntsws. Hloov chaw, nws raug nquahu kom ib tus neeg sim ua kom tsis txhob muaj cov pa phem. Qhov no tuaj yeem suav nrog kev hloov pauv tus cwj pwm, xws li txiav luam yeeb, kho kev noj haus, lossis kev tawm dag zog tsis tu ncua los pab txhim kho lub ntsws.
FAQ
Q: Thaum twg koj feem ntau tau txais lus teb?
A: Tag nrho cov lus nug yuav ua tiav hauv 24 teev.
Q: Koj puas yog tuam txhab lag luam lossis chaw tsim khoom?
A: Peb yog cov chaw tsim khoom ntawm cov luam yeeb, vam tias yuav ua lag luam nrog koj! Ua tsaug!
Q: Koj puas muab cov qauv? puas yog dawb los yog ntxiv?
A: Peb muab cov qauv dawb rau peb cov neeg siv khoom. Yog tias tus qauv yuav tsum tau kho, peb yuav them tus nqi cuam tshuam.
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li
-

Tshiab Tpd Raws Li Vape Hluav Taws Xob Cigarette 600...
-

High-Quality 600 Puff Vapes Ua nyob rau hauv Tuam Ts...
-

600 Puff Txiv Hmab Txiv Ntoo Flavour Disposable Vape...
-

Tuam Tshoj Ua E-Cigarette Vape Pen 600 Puffs
-

OEM ODM Disposable Vape 600 Puffs E Cigarette Lag lu...
-

2000 Puffs Portable Txiv Hmab Txiv Ntoo Flavour Disp...








