Tshiab Kub 550 MAh Disposable Vape Pen Electronic Cigarette
1.D15A yog khoom plig hom hluav taws xob luam yeeb ntawm EGQ hom.
2.Gift-giving yog tag nrho cov npau taws heev niaj hnub no, tsawg kawg yog xyoo, Tuam Tshoj tau cuam tshuam los ntawm txawv teb chaws, thiab cov tub ntxhais hluas nyiam muab khoom plig.
Hauj lwm lawm
Evoss Vapor
D15A yog ib qho yooj yim thiab yooj yim e-luam yeeb los ntawm Suav chaw tsim tshuaj paus EGQ uas yog stylish thiab siv tau.
Cov cuab yeej ua kom zoo nkauj cylindrical tsim uas tsis yog tsuas yog zoo nkaus li zoo tab sis kuj ua kom tsis muaj plua plav thiab khib nyiab.
D15A kuj muaj nyob rau hauv ntau yam qab qab, los ntawm strawberry ice cream, blueberry, kua, txiv tsawb mus rau ntau yam txiv hmab txiv ntoo. Koj paub tseeb tias yuav pom qhov tsw uas yuav ua rau koj zoo siab.
Lub D15A yog qhov txav tau yooj yim, yog li yog tias koj muaj nuj nqis rau ob qho tib si zam thiab yooj yim ntawm e-luam yeeb, koj tuaj yeem sim D15A thiab hnov qhov ntxim nyiam ntawm e-luam yeeb!
Nws cov ntsiab lus yog raws li nram no:
| Nicotine | 2% Nicotine ntsev |
| Ua kua | 2 ml ntawm E |
| puv | 600 puff rau ib qho khoom siv |
| Hloov | Cua ntws tswj |
| Roj teeb | Roj teeb muaj peev xwm 550mAH |
| Nplaim | 10 flavors yog muaj |
| Khoom plig lub thawv | 10 pcs hauv ib lub thawv khoom plig |
| Thawv | 400 pcs hauv ib lub thawv |
| G.W | 1 8kg |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Cov lus nug:
1.California puas yuav tsum tsis txhob muag vapes?
Vaping ntawm cov hluas yog ib qho kev sib kis thoob ntiaj teb, thiab txhawm rau txo nws txoj kev cuam tshuam rau menyuam yaus,Cov neeg pov npav hauv California tau pom zoo Proposition 31 hauv 2022, txwv tsis pub muag cov khoom qab zib "e-luam yeeb" ntim nrog cov duab zoo rau menyuam yausthiab muab cov npe caw xws li txiv maj phaub, gummy bears thiab zaj sawv paj rwb khoom qab zib.
2.Koj puas tuaj yeem xaj vapes ntawm Amazon?
Kuv tsis xav tias kuv yuav hu lawv "legit," txij li thaumvapes raug txwv los ntawm Amazon- leej twg txhob txwm txhob txwm ua tawm tsam qhov kev paub ntawd, los ntawm kev txhais, tsis yog "legit."
FAQ
Q: Koj puas muab cov qauv? puas yog dawb los yog ntxiv?
A: Peb muab cov qauv dawb rau peb cov neeg siv khoom. Yog tias tus qauv yuav tsum tau kho, peb yuav them tus nqi cuam tshuam.
Q: Thaum twg koj feem ntau tau txais lus teb?
A: Tag nrho cov lus nug yuav ua tiav hauv 24 teev.
Q: Yuav ua li cas nrog rov qab?
A: Peb tsis lees txais cov khoom xa rov qab yog tias tsis muaj teeb meem nrog cov khoom.
Yog tias nws yog vim cov khoom, peb yuav muab kev txhawb nqa thiab kev pabcuam tomqab muag.
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li












