3500 Puffs Vape
1.EGQ ua rau qee qhov zoo tshaj plaws thiab txhim khu kev qha puff sticks nyob rau hauv kev ua lag luam niaj hnub no, nyob rau hauv ntau yam duab, flavours thiab ntau thiab tsawg, thiab lawv tuaj pre-filled nrog EGQ tus kheej e-kua txiv rau zoo tsw thiab kev ua tau zoo.
2.Lub 1600mah roj teeb siv tau tso cai rau cov neeg siv khoom kom muaj lub ntim ntim ntawm 3500puffs.
Hauj lwm lawm
3500 Puffs Vape
Nrhiav ib tug haib e-luam yeeb? Saib tsis pub dhau EGQ's D25, tseem hu ua 3500 Puffs Vape. Nrog nws cov sleek thiab tsim tshiab, qhov vape no nco ntsoov ntes koj lub qhov muag.
Tab sis nws tsis yog hais txog qhov tshwm sim. Lub D25 los ua ntej puv nrog EGQ tus kheej e-kua txiv, uas yog renowned rau nws tshwj xeeb tsw thiab kev ua tau zoo. Nrog 10ml ntawm e-kua txiv thiab kev xaiv rau 2% lossis 0% nicotine, D25 yog tsim los ua kom tau raws li koj cov kev xav tau tshwj xeeb.
Thiab cia peb tham txog roj teeb lub neej. Lub roj teeb 1600mAh tuaj yeem muab tau txog 3500 puffs, kom ntseeg tau tias koj tuaj yeem txaus siab rau koj lub vape rau lub sijhawm ntev yam tsis muaj kev txhawj xeeb txog cov kua txiv hmab txiv ntoo.
Tab sis dab tsi tiag tiag teeb tsa D25 sib nrug yog nws qhov yooj yim-rau-siv nqus nqus pib hloov. Qhov loj me me ntawm vape kuj ua rau nws yooj yim nqa nrog koj txhua qhov chaw koj mus, yog li koj tuaj yeem ua rau txaus siab rau vape txhua lub sijhawm.
Ntawm EGQ, peb txaus siab rau peb tus kheej ntawm kev tsim cov luam yeeb zoo tshaj plaws thiab txhim khu kev qha hauv khw. Yog li vim li cas ho tsis sim D25 thiab paub qhov txawv rau koj tus kheej? Nrog rau peb cov khoom lag luam tshaj tawm tam sim no, tsis muaj lub sijhawm zoo dua los muab nws mus.
Yog li koj tseem tos dab tsi? Mus ntsib peb hnub no thiab pom koj lub vape zoo meej nrog EGQ.
Nws cov ntsiab lus yog raws li nram no:
| Nicotine | 2% Nicotine ntsev |
| Ua kua | 10 ml ntawm E kua |
| Puff | 3500 puff rau ib qho khoom siv |
| Hloov | Cua ntws tswj |
| Roj teeb | Roj teeb muaj peev xwm 1600mAH |
| Nplaim | 10 flavors yog muaj |
| Khoom plig lub thawv | 10 pcs hauv ib lub thawv khoom plig |
| Thawv | 400 pcs hauv ib lub thawv |
| G.W | 23kg ua |
| MEAS | 55.5 * 28.5 * 30cm |
Cov lus nug:
1.Vim li cas tus cwj mem vape feem ntau raug nqi?
| Hom vape cwj mem | Vape cwj mem kos |
|---|---|
| General vape cwj mem | $25-$100 |
| Pov tseg vape cwj mem | $5-$40 |
| High-quality vape cwj mem | $100-$200 |
| Cig-a-likes | $11-$50 |
2.Koj puas tseem yuav vape cwj mem?
Yog lawm, koj tuaj yeem yuav Vapes los ntawm lub tuam txhab online uas tau tso cai muag nicotine. Lwm qhov tseem ceeb yog tias koj xav tau hnub nyoog thaum muaj hnub nyoog 21 xyoos los yuav VAP los ntawm lub khw hauv online.
3.Puas yog vape cwj mem tsis raug cai hauv Asmeskas?
Tebchaws Asmeskas txwv tsis pub cov khoom noj VAP thiab muag online, thiab feem ntau ntawm US VAPE txwv tau tshwm sim hauv xeev thiab hauv cheeb tsam.
FAQ
Q: Koj lub sijhawm xa khoom ntev npaum li cas?
A: Yog tias cov khoom muaj nyob hauv Tshuag, feem ntau yog 1-5 hnub. Yog tias tsis muaj Tshuag, nws raug txiav txim raws li qhov ntau, thiab feem ntau nws yuav siv sijhawm 1-2 lub lis piam.
Q: Thaum twg koj feem ntau tau txais lus teb?
A: Tag nrho cov lus nug yuav ua tiav hauv 24 teev.
Q: Yuav ua li cas nrog rov qab?
A: Peb tsis lees txais cov khoom xa rov qab yog tias tsis muaj teeb meem nrog cov khoom.
Yog tias nws yog vim cov khoom, peb yuav muab kev txhawb nqa thiab kev pabcuam tomqab muag.
Xa kev nug
Koj Tseem Yuav Zoo Li















